Polyurea pārklājumu galvenās īpašības un pielietojuma sfēras.

Šis ir savā ziņā unikāls materiāls, pateicoties tā mehāniskajām īpašībām. Šis materiāls, tāpat kā poliuretāna putas, tiek izsmidzināts ar speciālas iekārtas palīdzību, samaisot kopā divus komponentus. Pēc materiāla uzklāšanas, reakcijas laiks aizņem aptuveni 10 sekundes, pēc kā tiek iegūts pilnībā hermētisks, nodilumizturīgs un elastīgs slānis, kam nav nepieciešams ilgs žūšanas laiks. Pateicoties šīm īpašībām ‘Polyurea’ materiāli plaši tiek pielietoti dažādās industriālās nozarēs.

Galvenās pielietošanas sfēras:

Būvniecība- kā hidroizolācijas materiāls jumtiem, baseiniem, dažādām tvertnēm, attīrīšanas iekārtām, tiltiem, stāvlaukumiem, u.c. Šo materiālu var arī klāt tieši uz putu siltinājuma.

Industriālās un sporta grīdas- pateicoties materiāla nodilumizturības ātrās žūšanas un pretslīdes īpašībām, tas plaši tiek pielietots dažādu grīdas segumu izveidošanai sporta zālēs, garāžās, autoservisos, noliktavās, ražotnēs, u.c.

Automašīnu virsbūves aizsardzība- daudziem šis materiāls asociējas tieši ar automašīnu virsbūves un dažādu virsbūves detaļu apstrādāšanu, kur ir nepieciešams paaugstināt virsmas noturību pret mehāniskiem bojājumiem. Šo materiālu bieži izmanto arī dažādai lauksaimniecības un traktortehnikas, kravas  kastu un piekabju, kā arī sliekšņu un arku apstrādāšanai.

Polyurea pārklājuma iestrādes process un materiāla galveno īpašību demonstrācija.